Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zostava na hry

Nechápu setci herná zostava musí byt nad 20litrov kamarát má zostavu za 400eur ide mu csko,ide mu Rust aj Forrest aj dbd aj r6s niečo na stredne niečo na minimum a bez sekania vy to tu beriete ten procak nie je Ok radšej zober ten za 400eur tá grafika naprd zober rovno tu za 700 EUR určite bude zostava za 630 EUR na ktorom pôjdu hry bez sekania každý nemá na PC za 2000eur a vy to tu beriete ako samozrejmosť Jaj pc za 630 je shit zober ten za 2 0000 radšej