Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nereagovanie monitorov

Dobry den . Vymienal som zdroj , vsetko som zapojil no ked PC zapnem , ventilatiry sa roztocia no monitory nereaguju . Dakujem za pomoc
Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

• Z tvého popisku jen vyplívá, ze jsi ten zdroj zapojit zle, nebo jsi nezapojil vse, nebo je nefunkcní.
*Tocení ventylátoru, nevypovídá nic o tom, ze je PC funkcní, ony se budou tocit i bez CPU a RAM..