Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přestal fungovat YouTube

Ahoj, moc prosím o radu.
Minulý týden mi ze dne na den přestal fungovat YouTube přes wifi, a to jak na notebooku, tak na telefonu. Domovská stránka YouTube se načte, ale při kliknutí na jakékoliv video video zcerna a po chvíli se objeví informace, ze video nelze načíst. Jinak vsechny stranky videa prehraváji bez problemu a pripojeni je dostacujici.Bylo mi porazeno smazat cookies - nepomohlo. Prosím o jakoukoliv radu. Děkuji.

obraz fak nefunguje, tož slovně: nastavit dns 8.8.8.8 a 8.8.4.4
http://www.intechgrity.com/wp-content/uploads/2012 /06/setup-dns-windows.jpg?x52859

Antivirus mám AVG 2016.

nepíšeš jestli free verzi nebo něco horšího. free nerze by na dns neměla mít vliv, pak může být problém na straně tvého poskytovatele.
vyzkoušej ještě příkaz:

tracert youtube.com

..jestli tvé spojení nemá cestou problémy.

Je to jednoduché nejlehčeji to vyzkoušíš když si na síťovce nastavíš pevnou ip a dns open google.
1) zjisti aktualní nastavení síťovky
2) přepiš nastavení ale v režimu static(statická)
3) akorát místo dns tmb dej ty open tlikni na uložit
4) a zkus www.youtube.com
5) tmb nepoužívá svoje dns servery pronajímá si je může být u tebe problém jako u jedince ještě zkus v pc vymazat dns záznamy v mezipaměti

www.magic-shop.cz