Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sluchátka

Kupoval jsem si sluchátka LAMAX Beat Blaze B-1 mají pouze jeden kabel. Když jsem je zapojoval počítač se mě ptal jestli to chci mít jako sluchátka s mikrofonem nebo jenom sluchátka. Vybral jsem s mikrofonem a dal již nezobrazovat. Teď to chci změnit ale nevím jak? Předem děkuji za odpověď.

Pokud máš Windows, tak dole je značka repráčku, na ten klikni pravým a vyber „zařízení pro přehrávání“ tam pak klikni do prázdna a vyber „zobrazit odpojené zařízení“ a tam vyber ty lamaxy. Jinak lepší je s nima hrát přes bluetooth, mám je taky a je celkem pohodlný když se můžeš pohybovat různě po bytě, bez toho aniž bys musel za sebou tahat kabely.