Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paysafecard založení služby

Dobrý den, hledám radu ohledně založení paysafecard platby (vlastním server jedné hry a potřebuji zpoplatnit různé výhody, při tomto jsem si založil PREMIUM SMS, které pro mě nejsou vůbec výhodné a tak si potřebuji založit službu paysafecard jako je například ve hře League of legends.

Předem moc děkuji.

Ja dotazu rozumim tak, ze on nechce promenit penize za paysafecard kody, kteryma zaplati na internetu. On chce, aby mu lidi zaplatili paysafecard kody a on je pak promenil na penize.

Takze ten odkaz co tu je by mu mel pomoci.

Samozrejme by se hodila prakticka zkusenost, ale tu ja nemam, tak ejsem jen na druhe strane barikady - paysafecard platim. :-)