Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hra vyžadující pentium 2 na core2duo 2GHz

Zdar, mam notas asus p50ij. nainstaloval jsem sem hru golden land, ktera vyzaduje pentium 2 144MHz, 256mb ram a 2mb graficke pameti. kdyz zapnu hru tak jede normalne ale tak na 20fps, na ntb mam win 10, ovladace jsou aktualizovane, na osttanich programech neni znamo nejake snizeni vykonu. ntb je vycisteny od prachu. kdyby chybělo nejake info tak klidne dopisu, dekuji za pripadne rady a tipy.

Jak je receno vyse, emulator. Pokud je to dosovka tak dosbox, jinak virtualbox+prislusny system.
Rezim kompatibility jsem videl CASTECNE fungovat snad jen 4x, a to bylo navic u win 7/8, win10 je na stare hry tragedie. Spis nez kompatibilita casteji funguje povolit exe souborum spousteni jako spravce.