Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kopírování na flashku

Při kopírování na flashku či externí disk se mi stává,že film,který je v počítači funkční,tak při kopírování se ztratí informace o filmu.Myslím tím,že pokud kliknu na vlastnosti a podrobnosti,tak tam nic není takže žádný přehrávač nedokáže bez informací ten film přehrát.Některé jdou třeba až při několikátém zkopírování.Disk je werbatim 2Tb a flashky jsou ruzných značek 16-32 Gb.Prosím poraďte.Děkuji.

Bohužel jsme to zkoušeli na třech různých pc.Nedělá to pokaždé.Třeba napotřetí je ten samý film stažen v poradku.Jen chybí ty informace v podrobnostech.šířka rámečku atd a takové nelze přehrát.Přímo ve vlastnostech je správná velikost a i přesně zabírá místo.Prostě tam je,ale nic ho nepřečte.Hlásí to,že soubor je poškozen.Vím,že se opakuji,ale opravdu mi nedokáže nikdo poradit a každý,kdo to viděl,nechápal.

On to bude asi "nejaký" Windows, že? Nejaký anti security a anti neviem čo, bude nainštalovaný asi tiež...

Na skúšku môžeš tie flash disky a ten externý hdd odskúšať aj na inom PC...myslím to kopírovanie filmov...prípadne si tie usb-sračky nanovo sformátuj a vyskúšaj...

Zkoušeli jsme i na jiných PC,kde jsou různé systémy.Různé filmy rozdílných formátů.Flashky i disk jsme přeformátovali.Některý filmy tam jdou v pohodě,některý až napotřetí,i když jde stále o ten samý.Zkusili jsme filmy i zmenšit.

ten film leží na 1.pc, z něj to víckrát kopíruješ přes různé flashky, než začne jinde fungovat. furt bych na 1.pc nechal kontrolovat:
- memtest z boot média
- zobrazit smart hodnoty (třeba chyby crc) v crystaldiskinfo
- vyměnit sata kabel k disku, jiný napájecí konektor od zdroje
- usb konektor není mechanicky poškozený?

na 1.pc jeden film na jednu flash.Někdy se zkopíruje hned poprvé,když ne, zkusím víckrát.stejně jsme to zkoušeli na jiných pc s jiným filmem stejnou flashkou.stejně tak jsme zkoušeli další flasky a disk.ten film tam zabírá místo,jakoby tam normálně byl.má stejnou velikost,vše souhlasí,ale pokud ve vlastnostech najedu na podrobnosti,tak tam chybí hodnoty. informace jako rámeček,přenosová rychlost,rychlost dat atd.,takže ho žádný přehrávač nepřečte a jeví se jako poškozený.

Neexistuje, sprav kópie cestou Total Commander 9.0, "lebo CRC".

Prípadne sprav kópie nabútovaním mašiny nejakým live distrom Linux, alebo jednoduchšie SysRescue Eset Live prípadne Dr.Web Live cd/usb, oba obsahujú Midnight Commander.

Nedávno běžel v TV film "Jobs" a já jsem se stačil kouknout až na konec. Tak jsem si ho stáhnul z Ulož To, na počítači běžel v pořádku, když jsem si ho zkopíroval na flešku a pustil přes settopbox na televizoru, tak tam chyběl zvuk. Jiné filmy (tedy nestahuji si desítky filmů, spíš nějaký výjimečně, tak moc zkušeností nemám) na televizi běží bez problémů. Tak jsem se na ten film kouknul na počítači a dál jsem to neřešil.

Na PC ide zvuk, na STB nejde zvuk - dôvod: STB nepodporuje zvukový kodek filmu. PC predsa len podporuje viacero noriem zvukových kodekov ako STB. Príklad: film s h.264 video kodekom a aac zvukovým kodekom - v PC pôjde, ale na STB nie, pretože ten nepodporuje zvukový kodek aac (Advanced Audio Codec) - čo je často priestorový zvuk 5.1.