Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabudnuté heslo do Facebooku aj gmailu

Môj priateľ zabudol heslo do Facebook účtu a pripojeného gmail účtu. Nerozoberajme prečo, keďže mal zdravotné problémy a zamerajme sa na možnosti riešenia. Zatiaľ som vyskúšal bota v Gmaili pre zabudnuté heslo - kamoš nevie pristúpiť do záložného mailu, nevie prijať SMS na telefón, ktorý zmenil, nevie odpoveď na záložnú otázku, a keď prijme aktivačný kód na náhradný zadaný mail, tak ten Gmail nakoniec vyhodnotí tak, že poskytol príliš málo informácií a mailové konto neodblokuje. Hlavným cieľom je zrušiť Facebook profil, keďže už má druhý aktívny a ten posiela náhradné heslo na ten zablokovaný Gmail účet, preto ho tu popisujem ako hlavný problém. Ak viete poradiť, ako obísť bota vo Facebooku, resp. Gmaile a osloviť ľudský support, kde sa dá vydokladovať príslušnosť ku kontu, pošli prosím link. Tie otázky botov som už skúšal, tade cesta nevedie. Akýkoľvek dobrý nápad je vítaný. A komenty, že to kamoš spackal sú zbytočné, vieme, že je to tak, teraz pomôže iba nejaký konštruktívny nápad.

Riešime jeden zablokovaný Facebook účet a jeden priradený zablokovaný gmail účet. Ostatné, čo funguje asi netreba riešiť. Má problém, že k fungujúcemu účtu Facebooku pod svojim menom má duplicitný nefunkčný s rovnakým menom a keď ho niekto hľadá na Facebooku, tak sa omylom dostane na jeho duplicitný zablokovaný účet, čo mu robí problém. Chce komunikovať s ľudmi iba z jedného účtu pod svojim menom a ten duplicitný pod rovnakým menom chce zmazať.

No ale Ty si to písal "trošku" nezrozumiteľne...teraz už je mi to jasnejšie...

Asi Ti pomôže si pridať Zukenberga za priateľa a prediskutovať to priamo s ním... :-) FB účet "len tak" nezmažeš...
Poznám prípad, keď človek zomrel a nikto z jeho rodiny samozrejme nevedel heslo a vlastne nič...ten FB účet tam figuruje dodnes (po 5 rokoch...)