Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zelenej text

Dobrej, teďka sem si všiml, že v textovym dokumentu (zatím sem to nikde jinde neviděl), když napíšu vělký ''D'' (přiklad - DJ, DESKA....) tak je nějaký pismeno zeleně (DESKA - E zeleny, K zeleny, DJ - obě zeleny), tak jsem zavřel textovej soubor, otevřel znova, napsal nějaky slovo s ''D'' a všiml jsem si, že je zelený i slovo kde sou písmena ''mo'', zavřel jsme opět, otevřel, napsal nějaky random slovo (ať už s ''D'' nebo s ''mo'' a nic nebylo zeleny).

PC jsem teď projel ADWCleanerem, MBAMEM i SASem a je čistej, procesor, ram, disk sou v normálních hodnotách.

Nevíte, jestli to je vir? Mám si s tím dělat hlavu? Pudu spát, a třeba to bude po vypnutí a zapnutí ok, ráno se sem podivam na vaše rady co s tím.

Děkuju.

pravej klik->nový->textový dokument

čistý textový dokument má ascii formát, bez zvláštního formátování a barev. proto jsem to chtěl zvětšit, jestli se něco nezmění, pak by byl problém se zobrazením nebo s fonty.

dá se tak vytvořit i rtf dokument ve wordpadu co byl ve starších windows, ten umí formátování.

Normalní textový dokument (pravej klik->nový->textový dokument).

Já pokud potřebuji jen textový dokument (.txt), pořizuji ho v editoru Notepad (Zápisník nebo jak se to překládá do české verze woken). A v tom editoru IMHO není nic co by nějak umožnilo měnit barvu částí textu.
[http://pc.poradna.net/file/view/28083-notepad-jpg]
Tak ty asi máš nějaký jiný editor co měnit barvu textu umožňuje.

já jsem po tobě chtěl ukázku tvého zeleného textu - z fontu už si domyslím, co to je za formát.
ad vlastnosti dokumentu: že to je .txt a ten máš asociován s programem notepad ještě 100% neznamená, že právě při těch problémech byl otevřený v notepadu, proto jsem uvedl rtf editor ve windows. ale jiný nástroj nezmiňuješ, ok.
čili ozvi se, až to bude dělat problém.
jaksi nemá smysl založit dotaz a do něho lepit screeny, že je všechno v pořádku.