Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazavani/rozostřovani obrazu

Zdravim,

Dneska mi začal dělat obraz rozmazavani a rozostřeni jako není to furt ale tak když na něco klikám tak nejprve to je rozmazane pak se to rozostřuje na čitelnost zkoušel sem tem i obraz nastavit na monitoru ,ale tem se mi zdá že je ok ,ale stále sem nepřišel v čem je chyba jestli v monitoru (18.5" Philips 193V5LSB2 - VGA) mam rok a měsic a grafickou kartou už skoro 3 roky (AMD HD 6450 s pasivnim chlazenim) tak jestli to nebude spiše grafickou kartu jestli už neodchazi skrz vysokym teplotam při hrani her až 90 stupnu ?

Nikdy sem stim problem neměl po dobu použivani monitoru a ani auto kalibraci nemusel davat .

"Nikdy sem stim problem neměl po dobu použivani monitoru a ani auto kalibraci nemusel davat ."
Tak holt teď asi budeš muset dávat. Pokud autokalibrace alespoň na nějakou dobu pomáhá, tak asi ujíždí časování buď v GK, nebo v monitoru. Pokud nemusíš mačkat autokalibraci co 5 minut, tak se s tím smiř. Ostatně: Monitor, který má jenom VGA, nebude žádný šperk.