Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní Dělo

Zdravím,
vybírám hotovou herní PC sestavu, převážně pro CS:GO a Battlefield 1 s cenou okolo 20k.

Zaujalo mě toto herní dělo www.hernidela.cz, konkrétně 3. sestava s i5-7400 a GTX 1050 Ti za 20.800,-.
Případně hotová sestava z Mironetu https://www.mironet.cz/mironet-home-3-win-10-intel -core-i56500-32ghz-8gb-ddr4-ram-gtx-960-2gb-4tb-hd d-dvdrw-vyprodej+dp261778/ , která má však starší procesor, starší grafickou kartu a 8GB RAM, ale to by snad nebyl problém.

Jsou to vhodné volby pro tyto hry? Nebo za tu cenu jde sestavit něco lepšího? Děkuji za všechny rady.

Vždy lze za dané peníze sestavit lepší sestavu než je "herní PC ze supermarketu".

Pokud bych použil termín <herní dělo>, netroufl bych si to osadit ničím horším než nV1070 (případně AMD ekvivalentem). Pro své interní potřeby tak nějak doufám, že se mi podaří cca za dva roky dostat se s herní sestavou s nV1070 (a budu mít vyšší požadavky na RAM, skříň a diskový prostor) na 35 tisíc.

Zdravím, nakonec jsem tedy zakoupil to PC s i5 a GTX 1070, jen jsem si nechal přidat 240GB SSD.

Všechny hry na maximum, PC je tiché, jsem spokojený. Udělal jsem dobře, že jsem si připlatil a nekoupil levnější PC s GTX 1050 Ti.

Je to konkrétně toto PC z úvodních fotek. Vnitřek vypadá stejně.

[http://www.hernidela.cz/wp-content/uploads/2017/02 /Hern%C3%ADD%C4%9Bla.cz_po%C4%8D%C3%ADta%C4%8D.jpg ]

Děkuji všem za komentáře a můžete zamknout.

Grafika od EVGA, zapomneli chladit pameti, takze tam pridavaji nejake podlozky. Otazka je zda uz dostal s pridanyma podlozkama nebo to meli dele na sklade a nejsou tam. EVGA mu je posle, ale fakt bych chtel grafiku za 12.000,- kde bych musel lepit nejake podlozky, aby to nezkolabovalo. :-D (blazen ten clovek, stejne mu to shori kvuli zdroji.)

Udělal jsem dobře, že jsem si připlatil a nekoupil levnější PC s GTX 1050 Ti.

Neudělal! Na rady vám udělené, jste zvysoka kálel. Ale komu není vzájemné rady, tomu není vzájemné pomoci. Ale máte "Herní Dělo". Osobně mne odpuzuje už neznalost pravidel psaní velkých písmen, natož to další.