Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet, počítač mo pmalé + hláška při startu systému

Dobrý den , moc vás prosím

Mám obrovský problém , když zapnu PC a vyberu si uživatele a naskočí plocha a různé programy tak mi naskočí hláška náky

Aplikaci Service for Win32 je potřeba zavřít , omlouváme se za vzníklé potíže byla vytvořena zpráva ... ...blablsbl ODESLAT - NEODESILAT

, a já nevím co s tím myslím si že to má za důsledek že padá PC a je hrozně pomalý zároven tak i internet ( používám Mozzila Firefox ) kde se ani nenačítají obrázky pouze nějaké ....Vir podle mě nemám viry sem kompletně odtranil a aantivir Avast! nic nenahlásil ...

ZMĚNY : Žádné změny v poslední době nebyly pouze to že sem zformatoval disk a přeinstaloval WINDOWS XP ale to bylo asi úřed měsícem toto dělá zatím jen 3 dny ...

PS : První půlhodinu všechno šlape jak má až po půl hodině to začne blbnout

PArAMETRY PC :
----------------------------------

Microsoft Windows XP professional
Verze 2002

Service Pack 2

----------------------------------

AMD Sempron ( tm ) Processor
2800+

1.65 GHz , 256 RAM

Rozšíření fyzické adresy

---------------------------------

Tak nevim jestli budete potřebovat grafickou a zvukovou kartu myslím si že né ale kdyžtak písněte ...
Tak předem děkuji za odpovědi ...

Ne to asi né , je to možná z jedné aplikace ...Activatio code for BitComet Ultra Accelerator nebo tak nák ale byli tam viri 100% instalovalo to nějake dll a do Mozilly to něco instalovalo ...A sériové číslo stejnak nemám ...

pokud má dnes aktualizovaný antivir z netu, vyhoví asi každý antivir.
ale jestli je to oem verze půl roku/rok stará, neupdatovaná, pak jakoby žádný av nebyl.

tipuju na naprosto zasraný pc různým strašně potřebným odpadem, jako: "a teď si ještě doinstaluju těchto 200 nejdůležitějších cracklých programů, disk c: není rozdělený, se mi tam v pohodě vlezou. no a co že každý druhý spouští nějakou kokotinu, která hned po startu chce lézt na net, nebo zasírá mých 256 RAM"?

čili: odinstalovat co nepotřebuješ (funguje taky nouzový režim), vyhýbat se crackům, zjistit co se spouští po startu a proč: starter
a kolegy uvedený aktuální antivir a antispyware pro jistotu.

No ono by možná stačilo na tento počítač pravym myšem, dát spravovat dále prohlížeč událostí a tipuju system;-)

To má z toho že nutně chtěl hrát GTA na volantu s pedály :-D]:)
Ja bych si ani netrouf něco takovyho zkoušet na takovym PC

AMD Sempron ( tm ) Processor
2800+

1.65 GHz , 256 RAM

Rozšíření fyzické adresy

Je tam hodně chyb ale hodně se opakujou ...
tak sem dám od každého jenom jednu jinak bych se hodně upsal ...

CHYBY :
----------------------------------
Pořád ty stejné je jich asi 200 a stejných ...

Zařízení \Device\CdRom0 má chybný blok.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp.
----------------------------------

Ovladač zjistil chybu řadiče na \Device\Harddisk0\D.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp. ( těchtoí chyb je myslím pouze 1 )

UPOZORNĚNÍ :

Těch je více druhů ...
------------------------------

Došlo k překročení limitu možného počtu souběžných připojení protokolem TCP.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp. ( asi 7 upozornění )

------------------------------------
Žádost o pozastavení napájení byla odmítnuta: BitComet.exe.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp. ( asi 4 upozornění )
--------------------------------

Na zařízení \Device\Harddisk0\D byla při operaci stránkování rozpoznána chyba.

Další informace získáte v Centru pro nápovědu a pomoc na events.asp. ( asi 1 upozornění )

---------------------------------

atd...atd... potom je tam něco s tiskárnou ale ono se to sem nevejde

INFORMACE :

Těch je opravdu mnoho ...

PS : To je pouze položka systém !!! Potom je hodně v Antivirus , Aplikace atd...