Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet ve dvou budovách

Zdravím,chtěl bych poprosit o radu. Mám dvě budovy,jednou budovou prochází internet do druhé. V první budově je rozbočovač od O2 (telefon,DSL) a v druhé je wifi router, Nevíte jakým způsobem dostat internet do první budovy, co použít mezi rozbočovač a wifi router. Děkuju za odpovědi!

A kde se nachází ADSL/VDSL modem? V jednom zařízení s WiFi routerem? Pokud ano, tak jej musíš přesunout do první budovy a do druhé budovy "dotáhnout" Internet přes WiFi nebo LAN, ale nevím, jestli jaké jsou tam podmínky pro šíření WiFi signálu a jestli 40 m není pro LAN moc. Pokud postačuje WiFi a je tam volný prostor, tak by možná stačil 1-2 repeater s LAN výstupem pro případná síťová zařízení bez WiFi ....