Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TheBat! vymazanie certifikatu

Menil som server a nesedi mi teraz ulozeny certifikat smtp servera. V starej verzii TheBat som vymazal certifikat v polozke adresar, v novej to vsak nevidim, pretoze tam ziadne certifikaty nemam (dokonca ani od CA), takze ho neviem zmazat a mail neodoslem.
TheBat! ver 7.3.6

Opravdu nemáš přepnuto v Nastaveni / S-Mime a TLS na MS Crypto API? Pak máš certifikát v úložišti Windows.

Jinak v nastavení účtu / Vlastnosti je dole, jestli chceš podepisovat zprávu. Případně přímo při psaní zprávy máš v menu zabezpečení, kde můžeš podepisování vypnout