Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zálohovat maily z Thunderbirdu?

Kdysi jsem to dělal pomocí programu Mozbackup, který jsem stahoval z webu jasnapaka.
Jenže teď, když dám do Google jasná páka, vnucuje mi to jakousi zasranou hudební skupinu!!!

Když jdu ručně na mozbackup.jasnapaka.com, tak první text nahoře je: MozBackup is not being developed anymore. There are known issues and there is no time on my side to fix all issues and develop new features. Use MozBackup only on your risk.
A poslední verze je ze 6.5.2012. Thunderbird má od té doby už novější verze. Je Mozbackup ještě aspoň trochu použitelný, nebo je to jen vzpomínka na minulost?

Thunderbird poskytuje možnost archivace zpráv – tj. jejich přesunutí z původní složky do archivační složky. To usnadňuje organizaci vašich archiválií či jejich přesunutí do zařízení pro zálohování a udržování přehlednosti ve složce s došlými zprávami. Archivování zpráv lze provádět pouze ručně, nikoli automaticky. Archivované zprávy jsou vyhledávacím modulem Thunderbirdu indexovány.

https://support.mozilla.org/t5/Ovl%C3%A1d%C3%A1n%C 3%AD-Thunderbirdu-a-jeho/Archivace-zpr%C3%A1v/ta-p /11179