Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OCR program

Zdravim,
driv jsem pouzival abby fine reader, kde jsem mohl upravovat nascanovane dokumenty. Bohuzel posledni dobou se mi stava ze pri nascanovani mi to vypise data jsou poskozena a nemuzu soubor upravit. Reinstall nepomohl. DOporucili by jste mi prosim podobny program??
Dekuji

A myslíš si, že poškozené soubory způsobuje ABBYY? Podle mne ne. Problémy způsobuje něco rozdrbaného v počítači a jiný program to nevyřeší.
Reinstall nepomohl, protože jsi nezrušil složku v profilu s uloženými informacemi programu. Začni tím.

ABBYY Finereader je v podstate nejlepsi program na rozeznavani textu zvlaste v CR respektive v cestine, v anglictine bychom asi polemizovali, zda je Omnipage lepsi, pripadne existuji i dalsi programy.
Jelikoz je ABBYY Finereader placeny program, obratil bych se na podporu, nicmene protoze s Finereaderem casto a bezproblemove pracuji, tak bych ti doporucil spis resit problem na tvem pocitaci, v krajnim pripade az reinstalaci Windows, pokud by ani to nepomohlo, tak jedine ta podpora ABBYY.