Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Otázka - poradte mi kvalitný SERVIS pre MATICNE DOSKY alebo inu elektroniku SK/CZ

Chcem sa spitat mam MOBO a asi par telefonov kde bud treba display alebo dosku vymenit mozno aj niejake playstation kde je chybna elektronika a este par iynch veci kedze vobec nemam prehlad kde je kto aky drahy alebo znami svojou povestou spolahliveho a kvalitneho servisu chcem sa vas opitat ci mi neveite poradit mate niejake skusenosti stymto ? ..(vtomto priapdne mi ide hlavne o dosku asus)

Řešení:

proste hladam servis ktory je spolahlivy niekym overeni este sommnic do servisu nedaval a vedeli by mi opravit hlavne maticnu dosku alebo aj napr telefon alebo inu elektroniku napriklad .. je mijedno ci to bude dade na slovensku alebo v cesku uz som skusil 2 firmy a tam mi povedali ze dosku opravit nevedia

Skusim este uprestnit.. mal som dosku ktora sa mi pokazila predvcerom , este mam rok zaruku ale obchod skade som jukupoval uz NEEGZISTUJE doslova nic . takze zaruku si mozem asi strcit tym padom vsak ? no tak som chcel skusit ci by miju nespravili v servise ale celkovo ci neviete niejaky specialny servis kde opravia napr . aj playstation alebo hoc čo.

minule som sem pridaval clanok uz sa mi to nechce rozoberat proste padol mi pc . na zem . a blika mi tam dioda 1 beeb cod kratky a neprebehne post.. skusil som len novy zdroj ale doska nenabehla... aj bez gpu alebo iba jednu ram atd atd ... mala by to byt doska myslel som ze aspon ench mi spravia diagnostiku tej dosky alebo co..