Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roztiahnutie tabuľky na celú plochu

Mám tento kód:

<body>
  <table>
    <tr>
	  <td width="150" bgcolor="#ECE9D8"><p>Píšem niečo do tabuľky </p>
      <p>a na viac riadkov</p>
      <p>at&#271;</p>
      <p>&nbsp; </p></td>
	  <td width="300" valign="top" bgcolor="#CCFF33">
	    <table width="100%" height="100%">
		  <tr>
		    <td align="left" bgcolor="#00FFFF">Vnorená tabuľka			</td>
		  </tr>
		</table>
	  </td>
	</tr>
</table>
</body>

Potrebujem len takú jednoduchú vec: Aby modrá tabuľka siahala až po koniec zelenej. Nepomáha mi ani height="100%". Viete mi, prosím, niekto poradiť?

<body>
  <table>
    <tr>
	  <td width="150" bgcolor="#ECE9D8"><p>Píšem niečo do tabuľky </p>
      <p>a na viac riadkov</p>
      <p>at&#271;</p>
      <p>&nbsp; </p></td>
	  <td width="300" [b]height="150"[/b] valign="top" bgcolor="#CCFF33">
	    <table width="100%" height="100%">
		  <tr>
		    <td align="left" bgcolor="#00FFFF">Vnorená tabuľka			</td>
		  </tr>
		</table>
	  </td>
	</tr>
</table>
</body>

"150" to je len priklad