Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Roztiahnutie tabuľky na celú plochu

Mám tento kód:

<body>
  <table>
    <tr>
	  <td width="150" bgcolor="#ECE9D8"><p>Píšem niečo do tabuľky </p>
      <p>a na viac riadkov</p>
      <p>at&#271;</p>
      <p>&nbsp; </p></td>
	  <td width="300" valign="top" bgcolor="#CCFF33">
	    <table width="100%" height="100%">
		  <tr>
		    <td align="left" bgcolor="#00FFFF">Vnorená tabuľka			</td>
		  </tr>
		</table>
	  </td>
	</tr>
</table>
</body>

Potrebujem len takú jednoduchú vec: Aby modrá tabuľka siahala až po koniec zelenej. Nepomáha mi ani height="100%". Viete mi, prosím, niekto poradiť?

Vnořování tabulek opravdu není moc dobrý nápad... Tabulky používej na formátování nějakých dat, ale ne na tvorbu layoutu stránky.
Kdybys napsal, čeho chceš těmi tabulkami vlastně dosáhnout, třeba by se dalo poradit řešení.

Když už to musí být tabulka v tabulce, proč alespoň neudělat místo té vnější o jedné buňce div?

<div style="width:150px; background-color: #ECE9D8"><!--vnejsi-->
ta druha table, ale raději zase obtékané divy
</div><!--/vnejsi-->