Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTML projekt

Zdravím,
rozhodl jsem se naučit se něco o webových technologiích a řekl jsem si, že to bude nejlepší na nějaké malém projektu používající jQuery+Bootstrap+PHP. Něco už jsem splácel, ale zasekl jsem se na blbosti. Mám hotové menu, ale nevím jak udělat aby se při kliku na položku Stranka1 zobrazila pod menu tato stránka. Tedy co napsat do parametru href

<?php
include('session.php');
?>
<!DOCTYPE html>
<html lang="cs" xmlns="www.w3.org/1999/html">
<head>
    <title>Praxe</title>
    <meta charset="utf-8">

    <link href="https://maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.7/css/bootstrap.min.css" rel="stylesheet">
    <link rel="stylesheet" href="https://maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.7/css/bootstrap.min.css">
    <link href="css/style.css" rel="stylesheet" type="text/css">

    <script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.1.1/jquery.min.js"></script>
    <script src="https://maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.7/js/bootstrap.min.js"></script>

</head>
<body>

<nav class="navbar navbar-default">
    <div class="container-fluid">

        <div class="navbar-header">
            <button type="button" class="navbar-toggle collapsed" data-toggle="collapse" data-target="#bs-example-navbar-collapse-1" aria-expanded="false">
                <span class="sr-only">Toggle navigation</span>
                <span class="icon-bar"></span>
            </button>
            <a class="navbar-brand" href="#"><?php echo $login_username; ?></a>
        </div>

        <div class="collapse navbar-collapse" id="bs-example-navbar-collapse-1">
            <ul class="nav navbar-nav">
                <li class="active"><a href="#">Home <span class="sr-only">(current)</span></a></li>
                <li><a href="#">Stranka1</a></li>
                <li><a href="#">Stranka2</a></li>
            </ul>
            <ul class="nav navbar-nav navbar-right">
                <li><a href="logout.php">Logout</a></li>
             </ul>
        </div>
</nav>

<script src="funkce.js"></script>
</body>
</html>

.... nebo můžeš použít PHP a odkaz předat metodou GET.

Odkaz by vypadal takto:

<li><a href="?stranka=stranka1">Stranka1</a></li>

a na místě, kde chceš stránku zobrazit, pomocí $_GET zjistíš název odkazu a zobrazíš stránku (buď z databáze nebo ze souboru).