Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač nerozpoznává jednotku CD-ROM

Dobrý den. Včera se mi ztratila z výběru pevných disků CD-ROMka. Provedl jsem obnovu systému a vše bylo zase v normálu.. Do restartování PC.. a takhle jsem to udělal ještě 2x a problém stále setrvává. Nevíte, čím by to mohlo být? Může to být i tím, že nechávám CD uvnitř? Děkuji..

nejake aspi zlobi a zlobi :)) pokud bylo udelano hostovo postup tak:
preinstaluj vse co ma jak bych to tak lidove rekl - vse spolecneho s vypalovanim/tahanim chranenych veci z dvd/emulacni virtualni mechaniky
---
preinstaluj
nero (nebo jiny vypalovaci soft)
daemon tools
alcohol 120% ...
---

edit// pro hostuv postup je treba zrestartovat pc

jj já vím, pc jsem restartoval, žádná změna se však neprojevila. Opět jsem to tedy vyřešil obnovením systému :-D Jsem zvědav, jak dlouho to vydrží. Nejspíš zase jen do dalšího restartu. Nemáte nějakou radu, jak bych si to měl udržet, takovýto stav?:-/