Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kopirovani dat novy-stary HW

Zdravim poradnu..

Pred par dny jsem zakoupil novy notebook. Chci se optat,jak nejrychleji prekopiruji data z staryho notebooku do novyho?
Jde mi o ulozeny hesla v Mozile,obrazky,dokumenty,nastaveni startu,apod. Lze to treba udelat bez dratovo,pres domaci sit?

Samozřejmě, že ano. Jenom musí být oba počítače ve stejně skupině a musíš nastavit sdílení. Doporučuji na cílovém (novém) počítači vytvořit jeden adresář, kterému povolíš sdílení a do něj ze zdrojového (starého) počítače nakopírovat potřebná data. Lze to i opačně, že na starém počítači nasdílíš všechny potřebné adresáře a stáhneš si to z nového, ale ten první postup je méně pracný (nastavuješ sdílení pouze jednomu adresáři).