Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zabránit přehrávání reklam?

Jak zabránit aby se mi samovolně přehrávali ty otravné reklamy při spuštění jakéhokoli videa na kterékoli stránce,dá se tomu vůbec zabránit ? Video si pouštím proto abych viděl samotné video a na nějakou reklamu nejsem na ně vůbec zvědaví a musím sledovat jak tam ubíhají sekundy kdy už konečně můžu kliknout na nápis PŘESKOČIT
Změna předmětu, původně: REKLAMY. CapsLock se dá vypnout, stačí to najít na klávesnici. (karel)

loading...

Tiež si myslím, že tie reklamy nie sú súčasťou videa.
Proste veľa webov to má tak "ošetrené", že ak si chce niekto pustiť video, najprv sa užívataľovi podstrčí krátky reklamný šot (môže byť ponuka na preskočenie, ale aj nemusí...) a až následne sa spustí to správne video... Nie je to ojedinelé, funguje tak napr. aj Youtube...

Mne prijde ze ani tazatel ani kozakl nevedia ani vlastne co tazatel chce a vlastne o jakej reklame je rec... skorej tazatel hovori takova ta reklama kde musi cakat az mu to da moznost skipnut (tzv nie priamy obsah videa) a pak pise presny opak... lopatou po hlave a zbavime sa reklami na kondomi.