Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WinXP nezobrazuje video

Ahoj, čistím starší počítač (Intel Pentium Duo 1,6GHz/1GB RAM, WinXP SP3)
a narazil jsem na problém s přehráváním videa.
Jde pouze zvuk a místo obrazu je tam černá obrazovka, příp. logo přehrávače.

Zkusil jsem různé přehrávače (Media Player 11, VLC)
i různé kodeky (K-lite Codec Pack, Combinet Comunity Codec Pack), ale chová se to stejně.

Počítač má integrovanou grafiku (Intel 82945G Chipset Express Family).
Když odinstaluju její ovladače, video se zobrazuje,
ale ve správci zařízení to zobrazuje žlutý výkřičník a při startu PC to chce znovu ovladače instalovat.

Ze stránek Intelu jsem stáhnul jejich nejnovější verzi (6.14.10.4926)
a opět je nainstaloval, video zase neběží.

Fakt už nevím co s tím a do přeinstalace Win se mi nechce ...
Díky za tipy.

Z nejakeho dovodu nejde HW urychlovanie, bud mas blby ovladac nainstaleny, alebo mas nastavene 2 monitory (overlay ide len na jednom), alebo podobne.
HW urychlovanie sa da vypnut v prehravaci, nemusis odinstalovavat ovladace kvoli tomu, ale to neni riesenie problemu, len odrb.
P.S. je aj mozne ze tam niekto vo Win nieco totalne rozosral tymi codecpackami alebo nejakymi virmi apod. netusim preco ti to nezobrazi ten overlay.

Na PC fungoval 12-ti letý syn od kamarádky ...
Bylo tam mraky balastu, co jsem vyházel. CCleaner si zamakal :-)
Chtěl jsem to jen pročistit a zachovat původně nainstalovaný programy.
Od většiny instalačky nemá, ale bude to muset oželet.

Asi přece jen zkusím tu reistalaci win.