Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mapy.cz píšou obráceně

Dobrý den,
netýká se to vyloženě počítačů, ale Mapy.cz mi vyhledávají obráceně. Jsem na tabletu aplikaci nemám, jsem normálně v prohlížeči a když do vyhledávání napíšu "Praha" a kliknu na vyhledat, vyhledá se mi "Aharp". Už to trvá asi měsíc a je to hrozně otravné. :D
Nevíte, co s tím?
Díky
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

A to se týká pouze pořadí písmen, nebo i písmena jsou zrcadlově?
Některé navigace mají funkci (teď si nevzpomenu na název), pomocí které lze při jízdě potmě promítat mapu na přední sklo - tehdy se mapa na mobilu/tabletu zobrazuje zrcadlově, takže při promítnutí na sklo je to vidět správně. Nemáš tam zapnuto něco podobného?