Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s vypínáním notebooku - HP reklamace

Ahoj, chci se zeptat, mám problém s notebookem HP, který se při pohnutí obrazovkou vypne, pokud je ale připojená nabíječka tak se problém nevyskytuje.
Ovšem pokud se pohybuje i se zdrojovým kabelem tak se pak natebook nenabíjí.

Notebook jsem poslal na reklamaci a poslali mi takovýto závěr, a nechtějí mi reklamaci proplatit.

Chtěl bych se zeptat vás, čím může být problém způsoben a jestli je vyhodnocení reklamace správné. Děkuji

Zde je foto dokumentace - 3Mn39fc.jpg

Zavada moze byt sposobena tym co tam pisu.
Ja ti na tie kontakty nevidim tak ti to nemozem ani potvrdit ani vyvratit. Skontroluj si predsa konektor baterky, pripadne ho nejak upravit aby mal spravny kontakt alebo prepajkovat alebo co.
BTW. mal si im povedat ze keby ten srot neurobili tak ze ked sa na to clovek zle pozre tak sa to polame, tak by sa nemohol konektor poskodit. Ale zas ty si mal pri kupe volbu kupit si ntb pevny alebo plastovy na ktory sa nemozes zle pozret aby sa nepolamal.

Notebook jste mechanicky poškodil a nakonec přinesl poslední den záruční lhůty na reklamaci. Ta nebyla uznána, neboť na mechanické poškození se záruka nevztahuje a vám byla nabídnuta placená oprava.
Něco jsem přehlédl, nebo je to tak, jak píšu?