Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční prohlížeče

Ahoj, mám takový problém, žetak 1-2x denně se mi totálně sekne internet. Používám prohlížeč google chrome a ten mi začne halsit, že program přestal odpovídat. Když ho vypnu, nechce se znovu spustit a když bse spusti tak je stejně nereaguje a zase neodpovídá. Zkoušela jsem internet explorer, ale ten taky nefunguje - pořad hlásí že čeká na server ten a ten. Stejně tak se mi zasekbe jakýkoliv program, který požaduje připojení. Projela jsem to antivirem (mcafee) a taky Malwarebytes anti-malware a je to čistý. Jinak po nějaké době to zase samo začne fungovat (20-30min). Dost mě to omezuje a jelikož jsem na tohle celkem lama, tak prosím o pomoc.

titanic je 14-leté dítě, jeho nesmysly ignoruj. / edit: toto nemůže mít víc než 10 let.

nejdřív odinstaluj ten crapware od mcafee, nikdy to nikomu nepomohlo, je to šmejd.
spyware ti žádný ccleaner nevyčistí - vidíš sama, že to neumí ani zavedené antiviry, natož zbytečný čistič pro lamy.
chrome je bohužel smutně proslulý ochotnou instalací adware a spyware - ten je potřeba čistit antispywarem:
jednoduché ovládání má adwcleaner, funguje.

pořad hlásí že čeká na server ten a ten

jako druhý krok zkontroluj, že žádný z nevyžádaných doplňků nenastavil proxy v internetovém připojení - nesmí být nastaveno nic.

Ccleaner je software ktory sposobuje iba problemi... myslim ze ak ho uz jednou pouzijete tak je vhodne rovno reinstal os lebo vzdy po nejakej dobe narazite na problem sposobeny ccleanerom... naopak adwcleaner je jeden z hodne dobrych softwarov...

Hlavne ze tobe vycistilo uz aj hlavu. Myslim ze by si si mal ist do zakladnej skoly preinstalovat slovnik co mas v databaze na krku.

Jako je pravda ze aj ja nekdy hlavne kdyz pisu rychlo spravim nejaku chybu (problemy) ale rozdiel je 2-3 chyby v texte s 100 slovy a rozdiel 80 chyb v texte so 100 slovy

Prosím titanicu, ty nevis o pc ani prd a radis... nesmysli... prosim fakt nerad kdyz to moze len problemi tazatelovi/tazatelke pridat. Sice konkretne tato rada nieje taka katastrofa ako ccleaner. I tak si myslim ze by si mal nechat radebie skusenejsim, ostatne ty sam si nevies dat rady so svojim pc.