Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zmena systému

Dobrý deň

Kúpil som tablet z číny a mám tam android 5 alebo podobný,chcel by som sa spýtať či si ho nemôžem zmeniť na napr.apple,windows alebo čo by ste radili ako mám postupovať

Áno to viem a nemôžete mi poslať nejaký návod alebo niečo podobné ako by som to mal spraviť

Alebo popripadne chcem hlavne resetovat tablet lebo som nainštaloval Kingroot a spomalilo mi to tablet tak som dal do továrenskych nastaveni a vždy to ostáva

MTK je výrobce. Když ti nápíšu, že mám notebook Dell, tak to bude stejně vypovídající informace.
Opiš nebo ofoť štítek na tabletu (obvykle ze zadní strany)
Další informace o verzi ROM apod. se dozvíš přímo v nastavení Androida.
Abys vůbec mohl začít přemýšlet, zda by tam šel jiný OS, je třeba vědět, jaký tam máš hardware - procesor, kolik paměti, kolik místa v úložišti...

Tady se zase sešla banda....

Ano teoreticky to možné je, například nějakou Linuxovou distribuci. Záleží, jestli se tím nějaký vývojář zabýval.

Ale u těhle čínskejch no name sračiček na 99.9% ne.