Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závada monitoru

Zdravím pánové,
co může způsobovat toto chování monitoru? VIDEO
Nerad bych se s tímto monitorem rozloučil a poslal ho do křemíkového nebe. Ještě včera měl perfektní obraz. Pokud se někdo s podobnou závadou setkal a dokázal by identifikovat součástku nebo modul který to způsobuje, byl bych mu vděčný.
Monitor Acer x243w

A ked tam pustis nejaky signal z PC tak ho zobrazuje jak?
Skusil si ho dufam uz vypnut z elektriky na minutu.
Mozno este v menu ak su nejake defaults, inac neviem je to hodne divne akokeby firmware bol v riti, alebo nieco s budenim LCD. Ale moze to byt aj menicmi samozrejme jak furt. Neviem na dialku to posudit.