Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo fps ve hrách

Dobrý den mám dotaz mám počítač s těmihle komponenty: Intel Core i5 6400 Skylake, Intel H110, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GT 740 4GB, SSD 128GB + HDD 1TB 7200.
Nemyslím si že je to zrovna slabá sestava ale ve hrách mám málo fps i když mám vše nastavené na low a nejsou to zrovna náročné hry.
Prosím o radu jak fps zvýšit

Hej určite si mal 150 fps tak v sne kamoš. Ja osobne mám gt 930m a idem si max do 100 tak netrep sprostosti. A hej možno tam máš pokles mám ho aj ja je to tým že stále vydávajú nové updaty takže sa tá hra stáva náročnejšia na hardware zachvíľu to na 100fps nepoťahajú ani niektoré gaming pc.

• Bohuzel, '128Bitová' rada [GT] na DDR3 není na hraní to nejvhodnejsí, herní minimum zacíná na oznacení [GTX|DDR5/HBM].
* A jak to muzu vyresit ? Dle mne, jen zakoupením nové grafické karty, CPU je dostatecne vykoné..