BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Ahoj,
Je možné že ti odchází kabel mezi displayem a základní deskou.(je to grafika ale je na základní desce).
Zkus s monitorem hýbat a jestli bude blikat je to jasné.
Notebook má grafiku ATI Mobility Radeon HD 2300. Jedná se o notebook Fujitsu AMILO Pi 2530. Co se týče kable, tak ten bude v pohodě, protože bios naskočí a pak naskočí i logo windowsu jak se načítá, ale tím to hasne. Pak se to nějak bugne a nic to nedělá.
zkus nouzák pokud pojede je v háji grafika
Vidíš to mě nenapadlo, jak příjdu z práce, tak zkusím. Spíš jsem zkoušel hledat návod, kde bych vypl tu ATI grafiku v biosu a používal integrovanou. Na výkon by to nemělo mít vliv protože se to bude používat jen na kraviny.
Ke vší překvapenosti jsem zapl notebook, že jej nějak zkusím pustit a restartovat do nouzového režimu a obraz na notebooku fungoval. Netuším proč, když ještě včera po x pokusech ruzných nešel a dneska naskočil. Nicméně si myslím, že se tento problém bude opakovat častěji, ale to ukáže čas
A nemal si predtym vo Win nastavene ze vystup len na VGA, a jak si skusal ten VGA si si vo Win potom prepol obraz na klonovanie aj na LCD?
Ked sa nacitava Win a tam ti to zhasne tak je to preto lebo sa spustili ovladace vo Win, problem by som hladal tam najskor. Je ale aj mozny HW problem samozrejme. Blbe kontakty kdesi apod.