Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde display

Zdravím. Mám problém s notebookem fujitsu siemens. Je to stará herka, ale na internet stačí. Bohužel se mi ted stává to, že když se mi třeba vypne display, tak tam je bílý, černý nebo šedý screen a nejde to rozchodit jinak než restartem. Teď jsem zkoušel přípojit monitor přes VGA a na monitoru to funguje. Ovladače jsou aktualizované.

Ke vší překvapenosti jsem zapl notebook, že jej nějak zkusím pustit a restartovat do nouzového režimu a obraz na notebooku fungoval. Netuším proč, když ještě včera po x pokusech ruzných nešel a dneska naskočil. Nicméně si myslím, že se tento problém bude opakovat častěji, ale to ukáže čas

A nemal si predtym vo Win nastavene ze vystup len na VGA, a jak si skusal ten VGA si si vo Win potom prepol obraz na klonovanie aj na LCD?
Ked sa nacitava Win a tam ti to zhasne tak je to preto lebo sa spustili ovladace vo Win, problem by som hladal tam najskor. Je ale aj mozny HW problem samozrejme. Blbe kontakty kdesi apod.