Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí HDD - v ntb natrvalo?

Zdravím, mám ntb s 500gb HDD a už mi došlo místo. Přemýšlel jsem a chci se zeptat - pokud si pořídím externí hdd například 1TB, budu ho moct používat jako další "interní" a mít ho v ntb natrvalo, a mít na něm aplikace/hry, které denně používám? Díky.

Z mého pohledu je to blbost (tím neříkám, že by to nešlo).

Kup si nový interní disk (předpokládám 2,5" SATA), naklonuj obsah ze současného 500GB disku na nový disk a starý disk následně použij jako externí disk na zálohy (po dokoupení externího USB boxu).