Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webkamera na ntb nefunguje

Dobrý den, je možné že by RNG. pán v servisu nějakým způsobem při opravě klávesnice pokazil webku ? Jelikož momentálně jsme ji zkoušel zapnout a nic, skype si ji ani sám nenajde, zkoušel sm i webcamtoy taky nic . fn+f6 (zkratka pro zapnutí) nic . Lze to nějak vyřešit ?

Ve správci zařízení zkontroluj u tohoto HW ovladače,není-li u nich žádný žlutý vykřičník,tak druhá kontrola je třeba přes Skype,jestli ti v nastavení videa neukáže možnost spustit kameru,tak je v ní vada. Kdyby byla odpojená,nebo zcela nefunkční,tak ve správci zařízení ji nenajdeš,možná jen jako neznámé zařízení.

V spravci zariadeni je teda co? Nejake nezname zariadenie apod?
Ovladace sa daju skusit preinstalit a aj aplikaciu od vyrobcu pre hotkey klavesy.
Moze byt kablik aj vadny od neustaleho otvarania veka apod.
Skus vybrat baterku aj nabijacku na minutu nech sa resetne EC, a do biosu defaults a save&exit.
A predtym skusit restartovat Win, lebo "vypnout" je od W8 len sleep, a to je nahovno lebo cinan/ind.

nn.. systém ani nenajde webku, zkoušel jsem stáhnout i program který by měl funkovat s webkou a nic . Vždy to napíše že neexistuje. tak já nevím jestli je to opravdu tím káblíkem ale kde ho najít všechy jsem trošku přitlačil a dva malé káblíky co vedli jakoby z obrazovky vedli do wireless ...

ovladač se naistalovaný a všude mi to píše, že webkameru nelze najít... nebo že neexistuje . nejspíš je to asi fakt připojením , ale když sem sundal dekl ze spodu nic sem "nepřipojeného" nenašel možná je to někde jinde ale já si netroufnu to rozdělat koplet... Každopádně díky za pomoc