Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace na foceni

Ahoj.

Tak mne tak napadlo...vzdycky jsem fotil defaultni appkou co byla na mobilu(HTC/LG/Samsung atd) a bral to tak ze je to proste ta "best" kvalita co muze byt...coz ale asi neni.

Tak se chci zeptat zda a jake jsou nejake lepsi appky ze kterych budou "vylezat" kvalitnejsi fotky?

Necekam ze se mi z telefonu stane zrcadlovka to vazne ne ale kdyz je ta moznost mit o neco kvalitnejsi fotku jen za cenu appky tak proc ne :-)

Spis automatiku no. Nejaky "hrani" to ne...to je spis pro fotografy a to mi pak prijde lepsi uz normalni fotak.

Ja si stahnul Open Cameru a tam je celkem videt rozdil...hlavne co se tyce detailu...napr v defaultu na 2-3 metry foceny text 0,5cm pri svetle ve skladu(zarivka a kus svetla z venku :D ) ...a jako text uz moc citelnej neni...

A s Open Camerou to jde precist v pohode...nastavil jsem teda kvalitu na 100% a snmiky maji cca 2x takovou velikost ale zase jsou detailnejsi zvlast pri zazoomovani detailu.

Jedina nevyhoda co jsem zatim nasel je ze mi appka nechce povolit ukladi fotek do stejne slozky kde uz mam ostatni fotky...