Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komplet záloha

Zdravím, je možné zálohovať komplet všetko? Myslím tým: Celý systém, Ovládače, Hry, Programy, Data..
Prechádzam na SSD. Nechce sa mi všetko znovu inštalovať. Ak je to možné. Tak rozsiahlu zálohu som nerobil nikdy. Ďakujem.

že nemáš inteligentně rozdělený disk?
veškeré uživatelské dokumenty a stažené soubory bych odstěhoval na externí disk.
daly by se zrušit i body obnovení.
zbylý obsah disku by se mohl vejít do nějakých ... 50gb
to už jde zálohovat nějakým normálním programem, třeba boot cd acronis ti.

hry bych neinstaloval na systémový disk, protože je považuju za odpad, ale asi je tam lidi mají.
o programech jsem nepsal nic, předpokládám že těch 50gb se hravě vejdou.

jde o to odsunout data (uživatelské soubory: filmy, stažené instalačky z netu, hudba), neplést s nainstalovanými programy.
ale jsou samozřejmě lidi, co mají složku pro stažené soubory, z ní rozbalují/instalují program a když se nainstaluje rovnou do ní, vůbec jim to nevadí. takový chaos je nezvládnutelný.