Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Update Win pomoc

Zdravím, chtěla bych pomoct nebo aspoň vysvětlení..furt se mi zobrazuje okno s tím že se mi za hodinu nebo mužu hned spustit update win, PC se mi pak vždy jen restartoval a pak mě vyskočilo okno ohledně toho updatu + něco ohledně win 10 mám jinak 7, ale že musim nechat restartovat PC, po restartování se ale tohle všechno akorát opakuje zase vyskočí odpočítávání a furt dokola.

Je to divné, že mu stále "ponúka" update na Win10 - veď predsa aktualizáciami sa toto už zakázalo, odstránilo.
Z toho asi vyplýva - nemá doteraz aktualizovaný W7, takže nemá ani aktualizáciu, ktorá odstaví GWX, alebo jeho systémový čas mu riadne mešká a stále je si myslí, že je v čase, keď to bolo "aktuálne".