Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který telefon?

Dobrý den, potřebuji si koupit nový telefon. Nejsem žádný závislák na mobilu a tak jediné požadavky který mám je aby tam byl ,,slušnější,, foťák (zejména pro fotky z tabule ve škole atd.), GPS pro geocaching.
Který by jste mně doporučili z tohoto výběru?
https://mobilni-telefony.heureka.cz/srovnani-produ ktu--umi-rome-x_-_doogee-f3_-_oukitel-u7-plus_-_xi aomi-redmi-note-lte_-_xiaomi-redmi-3-2gb-16gb_-_ig et-blackview-alife-p1/?fromclipboard

Mně se nejvíce jeví Doogee F3...

Děkuji za odpověď

jj, souhlas, presne na to sedi rceni: jednooky mezi slepyma kralem. Opravdu nez smejd od Lenova nebo Prestigia, tak urcite lepsi Doogee nebo Outkitel, ovsem i to je sice jen polovicni ale presto smejd.

Z jeho vyberu maximalne tak Xiaomi, taky to neni zadnej zazrak, ale proti vsemu ostatnimu co tam ma, je to preci jen o tridu vys.