Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blokovana java

jak nastavit javu aby si vsimala vlozene vyjímky herna.net ?

mam nejnovejší javu 8 (zkousel sem i javu 7) v security mam uroven high a v listu vyjímek herna.net

když chci spustit hru na herna.net tak pokazdy se java spusti a hned napise že aplikace je blokovana (
Aplication blocked by java security
name mm
location herna.net
reason your security settings have blocked an untrusted application from running

V Ovládacích panelech - Java si dej do výjimek v záložce Security adresu herna.net - to už asi máš (pak zrestartuj prohlížeč). Máš aktuální Javu (Java(TM) Platform SE 8 U121)? Nastaveno mám jenom High, nahoře zatrženo povolení obsahu Java v prohlížeči. Mi Java na té stránce funguje (i když hrát jsem nezkoušel - například v lodích se mi zobrazí nový stůl, který mi dříve nešel).

Pokud máš nějaký "mírně inteligentní" antivirák, zkus to bez něj.
Po spuštění prohlížeče ti pak vyskočí okno (viz. příloha), které musíš odsouhlasit (Run).

[28258-java-jpg]

nastaveno mam jenom high, zatrženo povolení obsahu java v prohlížeči mam (jinak se java ani nespusti), verzi java 8 U121, antivir nemam vubec, prohlizec restartuju.
A treba v lodich se nový stul nezobrazi, jenom vypise ta hlaska o blokování aplikace z location herna.net a to že presne tuhle adresu ma ve vyjimkach javu nezajima, pise tuhle tabulku klidne dal.

nastaveno mam jenom high, zatrženo povolení obsahu java v prohlížeči mam (jinak se java ani nespusti), verzi java 8 U121, antivir nemam vubec, prohlizec restartuju.
A treba v lodich se nový stul nezobrazi, jenom vypise ta hlaska o blokování aplikace z location herna.net a to že presne tuhle adresu ma ve vyjimkach javu nezajima, pise tuhle tabulku klidne dal (myslim tu o blokovani, ta s tvy prilohy ta se nezobrazi).

V ovl.panely - Java na karte Security mas aj tlacitko restore security prompts. Zmackni to. Dovod je ten ze aj ked je stranka vo vynimkach, tak to ide cez security prompt (vyskakovacie okno povolit/nepovolit) je to tam u tych vynimiek aj napisane.

starsi firefox, ale prave ze tu tabulku o blokovani píše java a pise ze byla zablokovana z location herna.net a pritom presne tuhle má ve vyjimkach, a když v konfgiguraci odskrtnu enable content in the browser tak se ani nespusti (ani uz neni v pluginech). Tak prohlizecem to byt nemuze.

Tak prohlizecem to byt nemuze.

Ty možné důvody nefungování jsou asi tři:
- nainstalovaná Java a její nastavení
- nastavení prohlížeče (zkusil bych jiný, protože Firefox se mnohdy chová "dost divně")
- zabezpečení počítače, který i přes všechna povolení nedovolí spuštění Javy

Není to těmi stránkami herna.net (pravděpodobně). Můžeš zkusit jiné stránky s Java obsahem, jestli se to bude chovat jinak. Nejspíše ale nebude. Ještě dodám: Zkusil jsem uvedené "lodní" stoly spustit opakovaně a ve Firefoxu se to spouští spíše náhodně (asi 2x z pěti pokusů...). Tak nevím.

Tos nesehnal nic jiného, než odkaz s redirektem někam do Ruska?

Můžeš zkusit jiné stránky s Java obsahem, jestli se to bude chovat jinak.

Stalo se?
Na tomto odkazu je to stejné? rubik.html
Po přidání domény do výjimky mi to funguje na první pokus i opakovaně. Pokud ti to tady pojede taky na první pokus, tak je asi nějaká bota na těch původních stránkách.