Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Adobe Flash Player do Androidu 5.1.1

Ahoj,
pořídil jsem si tablet s Androidem, který už ale nepodporuje Flash Player a já třeba nemůžu sledovat některý live zápasy na Tipsportu. Prošel jsem spoustu návodů, který ale nevedly k úspěchu.
Existovala by prosím pěkně některá dobrá duše, který by mi poradila, jak to rozchodit? Zkoušel jsem nainstalovat různé prohlížeče, které by to měly umět (např. Dolphine), ale buď jsem to prostě neuměl nastavit, anebo to všechno bylo tak zasraný reklamama, že jsem ani neviděl, kde jsem.
Děkuju.

V tom je se mnou právě ta potíž. Anglicky "umím" minimálně a když už to dám pracně dohromady, prostě to nerozchodím. Pro mě by bylo nejlepší, kdyby mi někdo poradil přesnej link, kde stáhnu fungující Flash Player a jakej prohlížeč mám na to použít.
Samozřejmě je mi jasný, že to za mě nikdo dělat nebude, takže jsem asi v řiti. No co, aspoň jsem to zkusil....:-)

Stáhnul jsem si file manager, pak jsem ťuknul na ten link, cos mi poslal a vyleze na mě cosi, s čím prostě nejde hnout. Když klepnu na download, ten zasranec se kamsi uloží, tím file managerem ho sice najdu, ale nerozchodím. To včera se mi tam ten flesh player stáhnul, mám pocit, že se dokonce po klepnutí na něj objevila volba, kterej prohlížeč použít, ale po klepnutí na Operu mi vyjelo černý okno a nic se nedělo. Nó a pak jsem asi kdesi cosi zmáčknul a jsem prostě v prdeli...:-[

Ja cely vlakno pozorne sledoval, sam jsem nic nepripisoval, protoze me zajimalo, jestli to tam dostanes. Ja sice nutnost smejdskyho flash playeru nechapu, naopak jsem rad, ze to na Androidu neni, ale s tim pozadavkem jsem se uz setkal a bez uspechu. Jak se tu pise, posledni apk flashe byla pro Android 4 a vys uz je to jen nahoda, ze se to nekomu podari dostat do systemu.

Jinak nektere rady jako pouziti cinskeho prohlizece Dolphin Browser, ktery si stahuje obsah celeho telefonu potaji nekam na cinsky servery, jsou vice nez usmevne. Co vsechno lidi neudelaji proto, aby jim ten zapraskanej flash chodil, misto aby tlacili na provozovatele idiotskych webu, aby se flashe zbavili a zacali pouzivat video HTML5. Vzdyt jen to jejich ztrata, kdyz jim na ty weby lidi prestanou chodit, protoze je maji napsane podle zvyklosti starych 15 let.

Ja ten flash rozchodil na dvou pristrojich s androidem 5 a firefoxem (tablet a jakasi "chytra krabicka" pro TV). Dotycny ma nutkani koukat (a hlavne stahovat pres flash doplnek) filmy z webu, kde je vse flash. Dolphin jsem vygooglil taky, ale s nim to bylo peklo a stejne nefungoval.

edit: prave jsem si sehnal telefon s Andröidem 5.0 a nainstalovano za minutu (a to jsem instaloval firefox i flash). isflashinstalled.com mi ukazuje verzi 11.1.115. ultrasounds.com to prehraje.

1/ na google shopu najit a nainstalovat firefox
2/ spustit firefox, odklikat uvod
3/ kliknout na http://download.macromedia.com/pub/flashplayer/ins tallers/archive/android/11.1.115.81/install_flash_ player_ics.apk
4/ stahnout, pote spustit (pokud nejsou povoleny instalace z neznamych zdroju, tak to tu vyhodi nastaveni)
5/ po instalaci spustit flash, ten se zepta cim otevrit a nabidne prohlizece v mobilu
6/ vyberes prohlizec a je to (maximalne musis na flash obsah tuknou pro povoleni prehrani "pro spusteni zasuvneho modulu klepnete zde")
7/ pres nastaveni -> rozsirene -> media / zasuvne moduly lze aktivovat zasuvne moduly (flash) aby se prehraval automaticky

Predpokladam, ze pro jine prohlizece by se postup nemel nejak zasadne lisit.

Takže závěrem:
Před chvílí jsem postupoval přesně podle návodu, všechno vypadá, že dopadlo dobře - nicméně spustil-li jsem si na zkoušku live stream z Tipáče, chtělo to po mně instalaci Flash Player pluginu....3-[3-[3-[:-D
Seru na to, končím s tím. Všem vám chci poděkovat za snahu pomoci. A sorry, že jsem votravoval s debilitou.
Hezkej den přeju všem.

isflashinstalled.com ukazuje nainstalovany flash?
ultrasounds.com to prehraje (uplne nahore ja flashova animace napisu UltraSounds)?

Link na ten stream z tipace by nebyl, ze bych to na tom mobilu jeste vyzkousel dokud ho tu mam?

Jinak pokud nic nefunguje, jeste muzes zkusit Puffin browser. Nezkousel jsem ho, ale maji psany "flash over cloud", coz by ti melo umoznit prehrat flash bez toho abys ho mel nainstalovany.

V Androidu mas ruzna nastaveni, kteryma se da sber informaci omezit. Google je pro me duveryhodnejsi nez nejaky pochybny cinsky prohlizec, ktery navic data stahuje potaji.
Prohlizecu je na Google Play spousta, pokud ma nekdo potrebu kvuli zavsivenymu flashi si instalovat do Androidu nejakou cinskou sracku, tak je to jeho problem.

Uplne tvemu prispevku nerozumim (mx2 ???), ale to preci neni tak, ze bych se obaval cinanu. Ja ten Dolphin Browser taky pouzival, ale vem si, ze i tady neustale nekteri besni kvuli informacim stahovanym Microsoftem ve Windows 10 a potom si ti lide v klidu nainstaluji do telefonu tohle, aniz by museli? Ve chvili, kdy se zjistilo, ze Dolphin masivne stahuje data z telefonu, tak sel okamzite pryc a nahradil jsem ho jinym z milionu prohlizecu, ktere na Google Play jsou, treba taky stahuje, ale nevim to, takze je sance, ze ne.

Lightning Web Browser

Opravdu rychly a u open-source je mensi pravdepodobnost zneuziti, jinak ale ma omezeneni, ktere nejsou v placene verzi, ale to mne nevadi.