Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opakující se hláška: Systém Windows byl po neočekávaném vypnutí obnoven

Zdravím poradňáky,
poradíte mi prosím jak se zbavit této hlášky?
[http://pc.poradna.net/file/view/28285-1-jpg]
PC se jednou vypnul a zapnul po BlueScreen, potom šlapal normálně, několik restartů a už nespadl, ale pokaždé se tam objevuje tato hláška. Zkoušel jsem i nahrát bitou kopii OS (WD Acronis), ale ani to nepomohlo - z toho soudím, že hláška o pádu a obnovení nepochází z oddílu C:\.., jde to nějak opravit nebo vymazat? Je to docela otravné. Díky za radu!

Měla by být na konci hláška ve smyslu - zhruba: Kontrola nenašla narušení integrity, anebo Kontrola našla chyby a opravila je, myslím že je i možnost s hláškou, že chyby nebyly opravené. Spouštěl jsi ten příkazový řádek jako správce (tzn. ne že jsi přihlášený jako správce, ale přes pravé tl. myši)?

Už je to v pohodě, ten sfc /scannow zabral a již se to neobjevuje.
Pro jistotu jsem znovu nahrál kopii z Acronisu (ne, neuložil sem to i s chybovou hláškou) a zdá se, že ok. Divím se ale, že tam ta hláška zůstala i přes to první přehrání kopie, a muselo pomoct až to ověření integrity systému.