Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divné zpomalení, zlepší pohyb myši

Zdravím, mám Windows XP x64 Professional a objevil jsem divný problém. Objevilo se to už při instalaci, instalace jela dost pomalu, ale když jsem hýbal myší, jela normálně. Myslel jsem, že po instalaci to už bude dobrý, ale není. Např. kurzor (textový) se posune jen o jedno místo, ikdyž dál držím kurzorovou klávesu, až když hýbu myší, rozjede se, zvuk hraje velmi trhaně, pomáhá na to opět myš. Nesetkal se někdo už s takovým problémem?

Ondřej

S tímhle problémem jsem se setkal u nějaké WinFast základovky, dělalo to ale u klasickejch 32b woken. Hádaly se IRQ u USB2.0 a integrované síťovky. Stačilo tam zakázat USB2 a bylo po problému. Samozřejmě že deska letěla, bez USB2 je to v dnešní době o ničem. Mimochodem, se zapnutým USB2 na to nešel nainstalovat ani Linux.