Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno řadič videa (kompatibilni se standartem VGA)

Dobrý den,

mám problém s řadičem videa ( kompatibilní se standartem VGA). Připojil sem k počítači (windows XP) starší LCD monitor (BENQ FP581s) a ve správci zařízení mi vypisuje otazník u dalšího zařízení, konkétně řadič videa (kompatibilní se standartem VGA).
Dá mi někdo radu jak tohle vyřešit?
Raději lock, bylo už vyřešeno. (karel)

Czus lidi potřeboval bych nějaký nejnovější ovladač ke graf. kartě Ati Mobility Radeon 7500. Nasel jsem si nějaký ale pri instalaci mi to hlasi chybu:
(1)INF error
Video driver not found.
(2)Setup was unable to complete the instalation.
Try to setup your display adapter with a standart VGA
driver before running setup.

Díky za rady.