Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemožnost instalace DRIVERŮ pro GPU Nvidia GTX960

Dobrý den přátelé,

mám na Vás ohroumnou prosbu, včera jsem zakoupil DIRT3 jako vzpomínku na X360, tak jsem jí bez problému stáhnul, nainstaloval, bohužel hra běžela v černé obrazovce...

Posléze jsem zjistil že můj ovladač grafické karty je zastaralý a tak má IT schopnost usoudila, že by bylo dobré ovladač aktualizovat, tady se ovšem dostáváme na kámen úrazu,

bohem osvícený, lidstvem oblíbený klient Nvidia GEFORCE EXPERIENCE mi vyhledal nejnovější aktualizaci a já jako správný IT technik jsem ťuknul na tlačítko - instalace.

Spustil se instalační program DRIVERU, ovšem když jsem kliknul na EXPRESNÍ INSTALACE a instalace se rozběhla, uplynulo asi 45 sekund a instalačka vyhlásila za doprovodu zvuku WIN10,

že se instalace nezdařila, tak jsem si vzpomněl na časy, kdy se mi to už jednou přihodilo a já nad tím strávil polovinu dne.

Odinstaloval jsem všechny drivery v programy a funkce, zkontroloval jsem to i přes CCLEANER + v nouzovém režimu přes program DDU v17.0.5.3 jsem vymazal i to jedinnou zmínku o existenci

driveru na mém počítači, restartoval jsem ho a i po tomhle mém zásahu to hlásá že se instalace nezdařila a abych Vám to blíže specifikoval, píše to toto:

OVLADAČ GRAFIKY NVIDIA
verze 372.90

Systémový software PhysX nenainstalováno

Ovladač řídicí jednotky 3d vision nenainstalováno

Ovladač HD audia nenainstalováno

Ovladače grafiky nenainstalováno

NVIDIA Geforce experience nenainstalováno

Ovladač 3d vision nenainstalováno

viz obrázek v příloze....

Prosím Vás moc o radu jsem bezradný a na mém počítači nejede žádná hra...

"IT technik" co používá CClener.. OMG.

1. nainstalovat chipset drivery základní desky + reboot
2. nainstalovat shitvidia drivery (a Dežoforce shitsperience URČITĚ neinstalovat!) + reboot

Teoreticky by to mělo zafungovat, za předpokladu, že ty Windows už nejsou moc rozesrané tím CCsráčem. Pak bude třeba buď sfc /scannow (který zavolá DISM a opraví to co samoadmin s volšovýma rukama rozesral), nebo obnova na tovární stav (v případě zásadních "optimalizací" registrů).