Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sledování polohy jednoho mobilu z druhého (Android)

Předem podotýkám, že mé znalosti z oblasti mobilu jsou menší než malé.

Dva stejné mobily s Androidem (verze 5.něco), s GPS modulem.

Spíše pro zajímavost než pro trvalé nasazení hledám nějakou bezplatnou aplikaci, v které by byla možnost na jednom mobilu online sledovat pohyb toho druhého. Jasně, chápu, že se musí nějak propojit účty, aby takto nebylo možno sledovat kohokoliv. A vím, že ten sledovaný musí mít zapnuté GPS.
Chtěl bych, aby to bylo bez dat (je-li to vůbec možné), data v mobilech nemáme, protože nepotřebujeme (stačí wifi).

Zkoušel jsem to na dvou iPhonech (4 a 5), tam to fungovalo, poloha sledovaného byla o minutu až tři(?) opožděná. Netuším ale, zda to data žralo nebo ne..

Existuje něco takového? Díky za případný tip.

Jedina moznost (bez dat) je posilani SMS, jinak to na dalku nepujde.
Tj aplikace typu: https://play.google.com/store/apps/details?id=com. t3kbau5.smslocator
V zasade zapnes GPS, autorizujes telefon (ten ktery bude zjistovat tu lokaci) a pak uz jenom pomoci SMS ve spravnem tvaru posles dotaz na lokaci a telefon ti ji posle v SMS, kompletne bez dat. Jenom jak uz tady zaznelo, pokud budes chtit treba sledovat lokaci telefonu (kdyz se bude pohybovat), muze se to lehce prodrazit kvuli mnozstvi odeslanych SMS.