Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soubory z RAW HDD.

Dobrý den.
Mám přenosný HDD, který se hlásí jako RAW a nejde spustit, nabízí jen formátování.
Programem MiniTool Power jsem z něj dostal jistá data a to videa v MPEGu a v AVI, plus obrázky ve formátu JPEG.
Ale tyto videa a ani obrázky nejdou otevřít (mám win7).
Jinak videa i obrázky ve výše uvedených formátech otevírám normálně, jen ty z toho přenosného HDD nejdou.

nic ine ako obnovit data s tym robit nemozes.
ci uz sa o to pokusis doma, alebo to das special. firme za tazke peniaze.
podla druhu a miery poskodenia disku data nemusia byt pouzitelne, je to loteria.

bez poriadnej diagnostiky viac nezistis, daj to dakomu kto sa vyzna. inac to mozes dostat do stavu, ked prides aj o tu malu sancu na obnovu dat.