Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezpečnostní aktualizace Windows 7

Zdar,

od rijna jsem nestahnul na Windows 7 jedinou aktualizaci, Windows update mam trvale vypnuty. Jenze preci jen uz je to nejaka doba a tak se zacinam obavat o deravost systemu.

Pry se daji stahnout z webu jen bezpecnostni aktualizace bez telemetrie a dalsich picovin. Ma to byt tady:

http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.asp x?q=KB3212642

Zajima me, jestli to tak je? A jestli tam budou vsechny bezpecnostni aktualizace od toho rijna nebo jestli mam nekde najit i ty starsi, ale nemuzu nic najit, tak bych s tim potreboval pomoct, kdyby mi nekdo dal odkazy sem?

Predem moc diky.

Řešení:

Mně se moc nechce :)

Mám neaktualizované W7 víc než rok, narval jsem tam natvrdo akorát to březnové(?) kábéčko, řešící WannaCry & spol. Kdybych měl k dispozici další PC, tak bych to zkusil, ale riskovat (po x hodinách aktualizací) že se něco pohnojí a já budu W7 přeinstalovávat, z toho mě jímá hrůza. Mnoho dní práce. Doslova, protože na "pracovním PC" také hraju hry a mívám jich nainstalováno najednou mnoho set… protože to tak chci.

L-Core to virtualizačně neudělá.
On o tom superzabezpečeném programu píše celé roky a když jsem se ho opakovaně zeptal o jakou aplikaci se jedná, tak nikdy neodpověděl.
Vlastně je tu propíráno L-Coreho UFO - každý o něm tady četl, ale nikdo ho nikdy neviděl. :-)