Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nevím si rady s nefungujícim zvukem

Zdravím

Prosím o radu už si nevím rady mam takový problém se zvukem,rozebíral jsem svuj notebook abych na procesor dal chladící pastu po to jsem chtěl Ntb zapnout a nejdřív se mi nenačetl muj HDD ten nefunguje do ted ani nejde cítit že běží,tak jsem nainstaloval novy Windows 7 64bit na externí HDD vše proběhlo v pořádku,nainstaloval jsem ovládače stažené přímo ze stánek výrobce ale jediný problém který nastal je to že nefunguje zvuk,ovládače mam nainstalované,pc se tváří jako kdyby zvuk fungoval ale nic z něj slyšet nejde ani když připojím sluchátka nebo repráky proste nic.Tímto bych prosil o jakoukoliv radu předem děkuji

LejV
LejG
LejI
LejB
LejC.

Jsou 2 možnosti.
Buď jsi poškodil kabel který vede do repráčků (vyzkoušel bych sluchátka),
a nebo zkusit přejít do Správce Zařízení --> Řadiče zvuku,videa a her --> Zvukové zařízení High Definition Audio(Celkem možný že ty budeš mít Realtek High Definition Audio), klikneš pravým a ovladač odinstaluješ. Poté restartuj svůj Notebook a nech jestli si systém najde ovladač sám. (Varuji.. Pokud zvuk v základním driveru půjde tak neinstaluj nový.. Pak ti to zas nepůjde :) )

Zrovna včera sem podobnou věc řešil a pomohlo mi to :)

Nevím zda si se koukal na ty obrázky a pořádně četl to co jsem psal,přes sluchátka to nejde ani když připojím jiné repráky a ve správce zařízení ten high definition je v pořádku proste notas se tváří jak kdyby jelo vše tak jak má ale proste nevychází z nej žádný zvuk,ted jsem ho ješte rozebral uplne na kost zkontroloval vše odpojil,zapojil ale proste furt to samé ...

http://www.imgup.cz/images/2017/03/04/17121865_102 06879523380687_376687047_o.jpg