Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Software k editaci souborů .qm

Ahoj,

asi dostanu hrozně vyhubováno, že neumím používat strejdu gůgla.., ale dokázal by mě někdo poradit software (pro win7 64bit) kterým bych mohl otevřít a vyeditovat soubory s příponou .qm ? Jedná se o soubory ohledně překladu, bohužel se mi nedaří najít žádný funkční odkaz ke stažení softwaru.

Předem děkuji za případnou pomoc.

Tvá informace mě pomohla navést správným směrem, pokud jsem vše pochopil .qm jsou vlastně již zkompilované soubory. Pohledal jsem si více, našel zdrojové soubory a právě se instaluje editor pro úpravu a následnou kompilaci těchto souborů.

Děkuji shiro. :-)