Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s poslechem hudby

Dobrý den, nerozumím tomu poslouchám jednu písničku a chybí tam klavír v pozadí kterej tam vždycky byl vlastnil jsem jedny repráky na nich byl ten klavír a teď mám party reproduktor o výkonu 600W a je kvalitní a na něm ten klavír chybí jak je možný že na každým repráku to hraje jinak na jednom repráku ten klavír v pozadí je a na druhém repráku ten klavír zase chybí není to divný nemůže to být někde blbě nastavené byl bych rád za každou radu nebo pomoc děkuji.

nevím proč humorný jako? vím snad co mám doma dokonce se prodávají i repráky o výkonu 1500W tak že asi tak a že jsem napsal kvalitní co se týče parametrů a tak za tu cenu je to bomba tak přišlo mě divný když na repráku kterej stojí za hovno kterej měl 40W tak na něm to cinkalo jen si myslím že reprákem to není toť vše čekal jsem normální odpověď nic víc ale jak se dívám asi se od nikoho nic normálního nedozvím tak že děkuji

Reproduktor LG FH6
Specifikace

Freestyle, ideální pro domácí party

All-in-one hudební box, hudební výkon 600W (2x 300W), BLUETOOTH, Dualplay, zvuková synchronizace s TV, FM rádio, Multipoint, nahrávání na USB, 1x USB, 1x Portable In, 1x AUX In, 2x vstup pro mikrofon, ovládání mobilem, dálkový ovladač

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

ZÁKLADNÍ ÚDAJE
Modelová řada 2016
Multiroom řešení Ne
Subwoofer (typ) Ne

HUDEBNÍ VÝKON
• Celkový hudební výkon 600W (2x 300W)
• Systém reprodutkorů 2.1 Ch
• Subwoofer (výkon) Ne

SPECIFIKACE
• Bluetooth Ano
• Dekodéry Dolby Digital / DTS Ne
• Externí přehrávání HDD Ne
• Přímé nahrávání na USB Ne
• Aplikace dálkového ovladače Ne
• Dualplay Ano
• Integrovaná baterie Ne
• TV sound sync. Ano
• WIFI Ne
• Rádio Ano
• NFC Ne
• Dálkový ovladač Ano
• Multipoint Ano

VSTUPY A VÝSTUPY
• Portable In vstup Ano (1)
• Micro USB Ne (0)
• USB Ano (1)
• HDMI Výstup Ne (0)
• HDMI Vstup Ne (0)
• Optický audio vstup Ne
• AUX IN (L/R) Ano

ROZMĚRY A HMOTNOST
• Hlavní jednotka (Š x V x H) [mm] 814 x 315 x 395
• Krabice (Š x V x H) [mm] 1015 x 390 x 458
• Hmotnost (čistá/balení) [kg] 14 / 15

SPOTŘEBA ENERGIE
• Spotřeba energie [W] (AV/Při vypnutí) ? / 0,5

a předtím jsem měl tenhle
C-TECH SPK-1810

Typ soustavy
2.0
Aktivní / Pasivní
Aktivní (samostatné)
Mechanika
Bez mechaniky
Celkový výkon sestavy
50 W
Frekvence od
20 Hz
Charakteristika
Frekvence do
20 000 Hz
Připojení
Technologie
Bluetooth
Vstupy
3,5mm Jack, RCA - Cinch
Výstupy
3,5 mm Jack
Rozměry reproduktoru
Šířka reproduktoru
145 mm
Výška reproduktoru
380 mm
Hloubka reproduktoru
182 mm

dívej co jsem našel ještě

600W
Hledáte výkonný zvuk? Nehledejte nic jiného než LG FH6. S dunivým výkonem si vychutnáte své oblíbené melodie.

Karaoke Creator
Můžete potlačit hlasové frekvence písně, které promění jakoukoli stopu do karaoke tracku. Kdokoliv může znít jako hvězda.

Taneční světla
Hudba a osvětlení jdou na večírku ruku v ruce. Tento systém má řadu efektů, včetně funkce, která umožňuje blikání světel do rytmu hudby, takže místnosti můžete vidět a cítit rytmus najednou.

Sdílený Jukebox
Až tři různí lidé se mohou připojit přes Bluetooth a vytvořit si playlist za provozu, aniž by kdy došlo k přerušení kompilace.

Bluetooth®
Můžete bezdrátově streamovat hudbu přímo z vašeho smartphonu nebo jiného kompatibilního zařízení pro bezproblémové zážitek z poslechu.

Reproduktor
8” x 2 Woofer
1” x 2 Tweeter

Multi Bluetooth
Multi point Jukebox
Auto Music Play
LG TV Sound Sync (Wireless)

DJ Creator
DJ PRO, DJ Scratch, Sampler creator, DJ Effect

Karaoke
2 Mic in
Bluetooth Karaoke
Voice Canceller, Key Changer
Multi point Jukebox with Karaoke

... S dunivým výkonem si vychutnáte své oblíbené melodie ...

Tak už tahle první věta by mě spolehlivě odradila od nákupu. Chybějící údaje jako citlivost reproduktoru či frekvenční charakteristika jsou zcela nepodstatné, hlavně že to svítí a bliká...

Píšeš, že ten reprák má výkon 600W. Připusťme, že je to pravda, těch 600W je poctivých sinusových a ne PMPO. Když si tu písničku pouštíš, máš hlasitost na plné koule někde v tělocvičně nebo si to pouštíš doma v pokoji a hlasitost máš staženou, aby to nezbouralo panelák? Zkusil bych hádat, že je tam něco nelineárního co potlačuje slabší signály.